Hip, hot & happening: BIAB treatment! Instagram, Pinterest, je komt het tegenwoordig overal tegen. Dé treatment die je niet meer mag missen in je salon. Leer hoe je met het geweldige product dunne, maar toch stevige nagels kunt creëren. Het product geeft extra stevigheid, hardheid en flexibiliteit. Ook is het product zelf-pinchend waardoor de natuurlijke nagel een mooie c-curve krijgt.
✓ Leer een professionele BIAB behandeling te geven
✓ Uitgebreide behandeling van anatomie
✓ Juiste voorbereiding van de natuurlijke nagel
✓ Applicatietechnieken
✓ Nabehandeling
✓ Frees (optioneel)
✓ De nagels op de juiste manier mooi fotograferen
✓ Opleiding duurt 4 dagen (6 uur les per dag) (27 mei, 3 juni, 10 juni en 17 juni 2023)
✓ Je ontvangt 1 certificaat
✓ Branche Erkende Opleiding Nagelstyling (Nagelgilde) en CRKBO geregistreerd
Tijdens deze vierdaagse BIAB opleiding leer je om een van de nieuwste producten toe te passen. Je leert echt heel veel tijdens deze dagen. Variërend van versteviging van de natuurlijke nagel met BIAB (builder in a bottle), een korte verlenging met tips en sjablonen, tot nabehandeling, werken met freesapparaat en hoe je de nagels het mooist fotografeert.
Start een succesvolle salon of bouw je behandelingsaanbod verder uit met deze behandeling.
Datum: 27 mei (start), 3 juni, 10 juni en 17 juni 2023
Tijdsduur cursus: 9:30-15:30 uur
Certificaat: deze training wordt afgesloten met een certificaat
Lespakket: Je ontvangt een uitgebreid professioneel pakket (freesapparaat en bitjes zijn optioneel) met alle producten die je nodig hebt om deze behandeling uit te voeren.
Keuze uit 3 verschillende merken. Graag doorgeven welk merk je wilt bij het veld opmerkingen
1) LoveNess BIAB Lespakket €436,87 (excl. BTW)
2) Crystal Nails BIAB Lespakket €474,56 (excl. BTW)
3) Florence Nails BIAB Lespakket €311,31 (excl. BTW)
4) Optioneel Lespakket: Frees en Freesbitje: € 215,90
Model nodig: Ja, op dag 2 en 4 heb je een model met normale/lange nagelbedden nodig en er mag geen product opzitten. Let op: het model mag geen nagelstyliste zijn. Op dag 1 en 3 werk je op je eigen handen, hier mag ook geen product op zitten.
Cursusgeld: € 399,00
Locatie: Nail XL, Diamantstraat 1C, Hengelo Ov.
Vooropleiding nodig: nee
Niveau opleiding:
Voor alle opleidingen die geboekt worden vragen wij een aanbetaling. De aanbetaling voor een opleiding (meerdere dagen) bedraagt € 50,00 en de aanbetaling voor een cursus/workshop bedraagt (één dag of dagdeel) € 20,00. U zult hiervoor z.s.m. een factuur ontvangen per post of per e-mail.Voor het cursusgeld en/of het lespakket zult u tevens een factuur ontvangen (met aftrek van de aanbetaling) per post of per e-mail. Bij inschrijving korter dan 7 dagen voor aanvang van de opleiding dient het volledige factuurbedrag per omgaande te worden voldaan. Voor meer informatie verwijzen wij naar onze Algemene Voorwaarden.
€399,- (BTW-vrij door CRKBO)
27-05-23 09:30
Snel en eenvoudig inschrijven
Vanaf maandag 24-3-2023 t/m maandag 27-3-2023 kun je profiteren van maar liefst 15% KORTING over al je aankopen in onze webshop en groothandel Lees meer »
Schrijf je nu 24 t/m 27 maart 2023 in voor de opleiding nagelstyling en/of wimperstyling en ontvang 15% korting over het lespakket Lees meer »
Wij hebben een leuke vacature voor jou! Wij zijn op zoek naar een docent(e) nagelstyling. Iets voor jou? Aarzel dan niet en reageer voor 1-1-2023. Lees meer »