Tijdens de workshop Inlay Design leer je verschillende inlays te maken, daarnaast welke kleurencombinatie mooi zijn om te gebruiken. Deze opleiding is te volgen met kennis van acryl, gel en acryl-gel.
Zelf meenemen: al je werkmateriaal, coloracryl, paint gel, gelpolish glitter, flakes, dots en/of ander inlay materiaal. Uiteraard is dit ook aan te schaffen in onze groothandel.
Tijdens deze cursus werken we op een model. Deze cursus kan gevolgd worden met gel, acryl of acryl-gel.
Zelf meenemen: al je werkmateriaal, zie vermelding hierboven
Vooropleiding nodig: ja, acryl/gel/acrylgel
Niveau opleiding: *****
Model nodig? Ja, een model met normale/lange nagelbedden
Tijdsduur cursus: 9:30-15:30 uur (incl. lunch en drinken)
Schrijf je direct in via het onderstaande opgaveformulier
Voor alle opleidingen die geboekt worden vragen wij een aanbetaling. De aanbetaling voor een opleiding (meerdere dagen) bedraagt € 50,00 en de aanbetaling voor een cursus/workshop bedraagt (één dag of dagdeel) € 20,00. U zult hiervoor z.s.m. een factuur ontvangen per post of per e-mail.Voor het cursusgeld en/of het lespakket zult u tevens een factuur ontvangen (met aftrek van de aanbetaling) per post of per e-mail. Bij inschrijving korter dan 7 dagen voor aanvang van de opleiding dient het volledige factuurbedrag per omgaande te worden voldaan. Voor meer informatie verwijzen wij naar onze Algemene Voorwaarden.
€125,00
Snel en eenvoudig inschrijven
Schrijf je nu in voor de allround nagelstyliste opleiding van dinsdag 14-2-2023 en ontvang 15% korting op het volledige lespakket. Lees meer »
Wij hebben een leuke vacature voor jou! Wij zijn op zoek naar een docent(e) nagelstyling. Iets voor jou? Aarzel dan niet en reageer voor 1-1-2023. Lees meer »
Vanaf maandag 21-11-2022 0:01 uur t/m zondag 27-11-2022 23:59 uur kun je profiteren van maar liefst 15% KORTING over al je aankopen in onze webshop en groothandel. Lees meer »