Geplaatst op 03-01-2012
Via Twitter en Facebook hadden wij het al aangekondigt en gisteravond was het dan zover. Wij hadden namelijk de tip ontvangen dat de producten van Entity Beauty in het TV Programma van John Beerens Salon Takeover kwamen.
In dit TV programma helpt John Beerens kapsalons gedurende één week om het tij te keren en er weer een frisse en een gezonde zaak van te maken.
Kapsalon La Maitre - Hilversum - Aflevering 7
Gisteren onderging zowel de kapsalon als ook de nagelstudio van de vrouw van de eigenaar een gehele metamorfose met ook producten van Entity Beauty.
Bekijk Deel 1 - Kapsalon La Maitre heeft hulp nodig (via RTLXL)
Bekijk Deel 2 - Kapsalon La Maitre na de metamorfose incl. nagelstudio (via RTLXL)
Bekijk het Entity Beauty Assortiment
Screenshot 1.
Screenshot 2.
Vanaf maandag 24-3-2023 t/m maandag 27-3-2023 kun je profiteren van maar liefst 15% KORTING over al je aankopen in onze webshop en groothandel Lees meer »
Schrijf je nu 24 t/m 27 maart 2023 in voor de opleiding nagelstyling en/of wimperstyling en ontvang 15% korting over het lespakket Lees meer »
Wij hebben een leuke vacature voor jou! Wij zijn op zoek naar een docent(e) nagelstyling. Iets voor jou? Aarzel dan niet en reageer voor 1-1-2023. Lees meer »