Geplaatst op 14-09-2013
In Amerika is deze maand september de uitverkiezing van The Next Top Nail Artist verkiezing begonnen (hoofdsponsor Gelish).
Er zijn 12 finalisten uitverkozen uit de hele wereld, alleen is het wel grappig dat er dan alleen Amerikanen aan deelnemen. Maar het is wel een leuk initiatief naast andere verkiezingen als (America's Next Topmodel, etc.). Tevens een leuk format lijkt mij dit voor de Profnail of Nail Design Magazine in samenwerking met een TV zender.
Voor deze uitverkiezing zijn er 12 verschillende challenges (uitdagingen) waarbij steeds een deelnemer af valt. De eerste uitdaging is al geweest deze maand. Check: http://ntna.nailsmag.com/ en volg alles op de voet.
Spring Weekend Sale! Vanaf vrijdag 26-3-2021 0:01 uur t/m zondag 28-3-2021 23:59 uur kun je profiteren van 15% KORTING over al je aankopen in onze webshop (alleen online) Lees meer »
In verband met de maatregelen die de Nederlandse overheid heeft aangekondigd op 8-3-2021 in verband met het Corona-virus graag je aandacht voor het volgende. Lees meer »
Valentine Shopping Weekend! Vanaf vrijdag 12-2-2021 0:01 uur t/m zondag 14-2-2021 23:59 uur kun je profiteren van 15% KORTING over al je aankopen in onze webshop (alleen online) Lees meer »